25 February 2014

[VIDEO] Australi, vidhet mangoja gjigante

Policia australiane është në kërkim të një mangoje gjigante, të cilën hajnat kanë arritur ta vjedhin me makineri të rëndë.
Mangoja gjigante është e lartë 10 metra dhe peshon shtatë tonelata, ndërsa paraqet atraksion turistik në Bowen të Queenslandit.
Gjatë fundjavës, ‘fruta’ është zhdukur. Autoritetet janë të bindur se do të arrijnë ta gjejnë mangon gjigante.
Kamerat e sigurisë kanë xhiruar mënyrën e vjedhjes, ndiqeni videonBurimi: InfoShqip

No comments :

Post a Comment