03 April 2013

Monica Bellucci - Fustan me dantel

Aktorja Italjane Monica Bellucci paraqitet me këtë kombinim në promovimin e filmi të ri  "Des Gens Qui S embrassent". Dizajnuar nga Dolce & Gabbana.
Plotësimin e dukjes Monika e bën me këpucët e zeza me taka të kuqe.
Me çantë dore, me zinxhir ari ajo nuk duket aspak 48 vjeçare.

1 comment :

  1. Duket bukur dhe trend i fundit poshtë gjunjëve, më pëlqen.

    ReplyDelete