24 May 2013

Elie Saab (Pronivias) - Koleksioni i Fustanave të Nusërisë 2014

Elie Saab, sërish me bashkëpunimin me Pronivias paraqiti koleksionin 2014 të Fustanave të Nusërisë.
Prezentuar në atmosferë të bardhë elegante, dizajnerja lebaneze tregoi edhe një herë që siluetat klasike janë tepër të bukura.
Lule të vendosura nëpër fustan, dantel i nivelit të lartë dhe disa detaje të tjera e shprehën romantikën në secilin fustan. Për më shumë ndiqni 
fotot më poshtë:

fustana nuserie, fustana nusesh shqiptare, fustana nusërie shqipe, fustana te bukur nusesh, fustana nusesh.
Ju mund të lexoni edhe:
[VIDEO] - Veshja e parë në botë e krijuar me SPËRKATJE

Veshjet verore nga "Victoria's Secret" për 2013Blake Lively ri-pushton New York-un me sfilatë modeTrendet e "Make Up" për pranverën 2013Koleksioni me veshje praktike dhe elegante nga Stefanel


bridal 2014, pronovias, elie saab, best bride, nusja ma e bukur, nuset shqiptare, shqip, dasma shqip, dasma shqiperi, dasma kosove
Disponim | ShqipNo comments :

Post a Comment