03 May 2013

[VIDEO] Elhaida Dani, vazhdon të mahnisë Italinë

Këngëtarja e re shkodrane, Elhaida Dani, me një vokal për t'u admiruar vazhdon me sukses paraqitjet e saj në garën muzikore “The Voice of Italia”, duke triumfuar sërish.
Prej në paraqitjen e saj të parë në këtë spektakël për talente të reja në muzikë, Elhaida mori aprovimin e të katër anëtarëve të jurisë për të vazhduar më tej, ndërsa mbrëmë ajo e dëshmoi sërish së meritonte vlerësimin e bërë.
Elhaida, 19-vjeçare mbrëmë u pëlqye shumë me performancën e këngës “All by myself”, duke mbledhur vota të mjaftueshme nga publiku, për të vazhduar në fazën tjetër të garës.  Mund te ndiqni videon ne vazhdim:
Mund të lexoni dhe këto:

Elhaida Dani në gjysëmfinale me “The Voice of Italy”No comments :

Post a Comment