31 March 2014

Fotoja më e re e princit George

Mediet britanike sot patën rastin të publikojnë fotografinë e re të Princit George, djalit të princit William dhe bashkëshortes së tij Kate, i cila i mbushi tetë muaj dhe për herë të parë me prindër do të niset për udhëtime.

Duka nga Kembrixhi, i dyti më radhë në trashëgiminë e fronit në familjen mbretërore, u paraqit në fotografi derisa nëna dhe babai shikonin nga dritarja e banesës së tyre në Pallatin Kensington në Londër.

Dukesha Kate e buzëqeshur, 30-vjeçe mban në duar Georgen tek pozon për foto, derisa princi i buzëqeshur shikon qenin e shtëpisë Lupin, koker i zi të cilin e mban Williams (31-vjeçar).

Burimi: BotaSot

No comments :

Post a Comment