13 February 2014

Sulltanesha Hyrem bëhet nënë

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli e njohur si Hyrem Sulltan ka sjellur në jetë një vajzë. 

Vajza quhet Lara dhe lajmin për ardhjen e saj në jetë e ka bërë vetë Meryem përmes faqes së saj zyrtare në facebook. 
Aktorja e njohur pati një aferë dashurie me Can Ates me të cilin është ndarë për shkak të disa mosmarrëveshjeve që kishte më herët dhe vendosi të largohet drejt Gjermanisë që e vetme të lind dhe të rrisë vajzën, duke i dhënë fund edhe rolit të saj të popullarizuar si Hyrem.


Pas lindjes, fjalë të shumta thuhet se Meryem do të rikthehet përsëri në një tjetër rol atë te Kosem Sulltan.

Burimi: YllPress

No comments :

Post a Comment