17 March 2014

Johnny Depp drejt martesës, organizon festë për fejesën

Johnny Depp dhe aktorja Amber Heard duket se po i afrohen gjithnjë e më shumë altarit të martesës. Të premten mbrëma çifti ka organizuar një festë për fejesën e tyre, me mbi 100 të ftuar të pranishëm, si miq dhe familjarë, në godinën Carondelet House, në Los Angelos.

Çifti mbërriti me një makinë të zezë të shoqëruar me truproja, ndërsa nusja e ardhshme 27 vjeçare i kishte lëshuar flokët, ndërsa ecte krah për krah me Depp e veshur me një kanotiere krem dhe një fund të errët.

Gjithsesi ceremonia ishte private dhe Johnny dhe Amber u fotografuan vetëm pas shpine.

Burimi: BotaSot

No comments :

Post a Comment