16 March 2014

Rita Ora promovon këngën e re

Rita Ora ka zbuluar kopertinën e këngës së saj I Will Never Let You Down, ku 23-vjeçarja pozon e veshur me një kostum të kuq të ngjitur pas trupi.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova e shoqëroi këtë foto me shkrimin: “#IWILLNEVERLETYOUDOWN! Po ndodh!”

Gjithashtu, Rita Ora postoi edhe një video nga xhirimet e videoklipit ku shpjegon se kënga e saj e re do të jetë “një këngë energjike dashurie”.

“Mendoj se kjo është kënga perfekte për të lançuar albumin tim të ri. Jam e lumtur aktualisht dhe dua që njerëzit të ndihen njësoj si mua kur dëgjojnë muzikën time”, shtoi Rita.

Burimi: ShqipMedia

No comments :

Post a Comment