23 May 2014

I propozoi me një video të xhiruar për katër vite në 26 vende (Video)

Jack Hyer i ka propozuar martesë të dashurës së tij përmes një videoje të cilën e kishte xhiruar gjatë katër vitesh, edhe atë në 26 vende të ndryshme (Kamboxhia, Kinë, Greqi, Francë, Izrael, Turqi etj.).
Që në takimin e parë me kolegen e studimeve, Rebecca Strellnauer, ai e dinte se ajo do të ishte gruaja e tij.

“Vendosa se do të martohesha me të dashurën time që në takimin e parë. Udhëtova në 26 vende gjatë katër viteve që ishim në lidhje për ta bërë këtë video të propozimit, nga e gjithë bota”, ka shkruar Jack krahas videos së publikuar në YouTube.

Xhirimin e përcjell kënga “I'm Gonna Be” nga bendi skocez “The Proclaimers” që flet për dashurinë.
Dhe krejt në fund të klipit, ai nxjerr unazën dhe e dashura thotë ‘PO-në’ e pritur. 

Ndiqni videon këtu:

/Telegrafi/

No comments :

Post a Comment