10 March 2014

Eneda Tarifa i bën “magji” Elhaida Danit

Elhaida Dani ka arritur shumë nga ato që ka ëndërruar. Këngëtarja po bën karrierë të bujshme në Itali. Pas triumfimit në ‘’The Voice of Itali’’, ajo popretendon karrierë ndërkombëtare. Albumi i saj tashmë gjendet në treg dhe thuhet se po ecë mirë.
Elhaida, ka bërë të ditur se është falenderuese.
Kengëtarja me potencë të madhe vokale nuk po i harron rrënjët e saj, sa herë që i jepet rasti kthehet dhe këndon në skenat e muzikes sonë.
Së fundi ishte e ftuar në ‘Portokalli’’ për të interpretuar bashkë me Eneda Tarifen, që është edhe prezantuese e këtij shou humoristik.
Elhaida, gjatë fjalimit të saj të shkurtër, falenderoj Eneden, e cila para një kohe e kishte uruar për suksese jashtë kufinjëve.

‘’Ishte fjala jotë magjike që më shtyri fortë. Kështu unë fitova ‘’Top fest’’ dhe ‘’Te voice…’’, tha këngëtarja e njohur.
Le të urojë më shumë Eneda, se.

Burimi: AlbNews

No comments :

Post a Comment