Blej sigurtë dhe lirë

11 March 2014

Tuna duke xhiruar FENIX, rrëzohet AKSIDENTALISHT në pishinë

Tuna, gjatë xhirimit të video klipit të mirënjohur FENIX, ka pasur një incident, gjegjësisht nga ekuilibri  i papërmbajtur nga takat e larta, ajo rrëzohet papritmas në pishinën që e kishte afër. Këtë e ka konfirmuar vetë ajo në një nga intervistat e dhëna për media.
Edhe pse mediumet e shkruara mund të ndryshe-interpretojë situatën dhe të shkruajnë që ajo argëtohet edhe gjatë xhirimeve.

Madje nuk është edhe aq e rehatshme prishja e makiazhit dhe pamjes, pikërisht pa përfunduar skenën. Sepse Tunës i është dashur të shkojë sërish në tretman të njejtë për të rregulluar sërish nga e para.
Për më tepër mund të ndiqni edhe fotografitë në vazhdim.


Disponim | Shqip1 comment :

  1. Lajm ma te mir spatem lexu moti :D :D

    ReplyDelete